Zajęcia plastyczne w Centrum Kultury Wilanów

Square

W piątkowe popołudnia ruszamy z zajęciami plastycznymi „Twórcze Dzieci”. Spotykamy się w  Centrum Kultury Wilanów, w Warszawie przy Al. Rzeczypospolitej 14 (budynek ALTO). To będzie kreatywne rozpoczęcie weekendu 🙂

Zajęcia „Twórcze dzieci”

Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywają się w piątki w godzinach:

  • 16.00-17.00 (6-9 lat)
  • 17.15-18.15 (3-6 lat) 

Prowadzący: Amina Księżopolska

Koszt: 110 zł miesięcznie
Istnieje możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW Karty Dużej Rodziny.

Opis zajęć

Każde zajęcia „Twórcze dzieci” mają swój temat przewodni i technikę, dostosowane do wieku uczestników i rytmu kalendarza. Czyli i przywitamy wiosnę, i zrobimy prezent na dzień mamy, a także stworzymy własne materiały plastyczne. Zapoznamy się także z wybranymi artystami i dziełami sztuki oraz poddamy je własnej twórczej obróbce. Będziemy kleić, lepić i malować, tworzyć zwariowane kolaże czy kolorowe dekupaże, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Zajęcia plastyczne dla dzieci zawsze zaczniemy od wprowadzenia w temat, a następnie puścimy wodze fantazji, zaś na koniec omówimy powstałe prace. W myśl zasady doceniaj a nie oceniaj. Najważniejszy na naszych zajęciach jest proces twórczy u dziecka, a on nie polega na odwzorowaniu przykładowej pracy. Powstałe prace uczestnicy będą mogli zabrać do domu.

Zapisy

Zapisy przez stronę https://www.strefazajec.pl/course/view/id/21190  lub w siedzibie Centrum Kultury Wilanów.